Čtyřlístek přichází na displeje chytrých mobilních telefonů a tabletů | eMan

Čtyřlístek přichází na displeje chytrých mobilních telefonů a tabletů

Na App Store dnes byla ke stažení uvolněna aplikace Čtyřlístek (Lucky Four). Postavy z legendárního komiksu nyní ožívají na displejích mobilních telefonů Apple iPhone a tabletů iPad. Aplikaci jsme vyvinuli pro nakladatelství Čtyřlístek.

Aplikace Čtyřlístek umožňuje pohodlné prohlížení knižní podoby Čtyřlístku. Ovládání aplikace je velmi jednoduché, bez problémů jej zvládnou i děti. Unikátní vlastností aplikace je možnost prohlížení v různých jazykových mutacích, mezi kterými lze jednoduše přepínat. Každá kniha je k dispozici v češtině a angličtině. Španělština a další jazyky přibudou v dalších verzích aplikace. Fifinka, Myšpulín, Bobík a Pinďa se tak mohou stát netradičními pomocníky při studiu cizích jazyků.

Aplikace je k dispozici uživatelům mobilních zařízení Apple iPhone, iPad a iPod Touch. Lze ji zdarma získat na App Store. Stažení samotných knih je dostupné přímo z aplikace. Cena jednoho titulu, který obsahuje českou i anglickou verzi, byla stanovena na symbolických 0,79 eura (tedy zhruba 20 Kč). Jednu ukázkovou knihu lze stáhnout zcela zdarma. Nakladatelství Čtyřlístek bude nabídku knih dostupných v aplikaci postupně doplňovat o nové i starší tituly.

Aplikace Čtyřlístek již není k dispozici ke stažení.

Tomáš Čermák
Tomáš Čermák
eMan CMO & Co-Founder
 • odblokovani telefonu Jarda 22. 10. 2011, 8:43

  Hezke! Jen tak dal!

 • Trnka 24. 10. 2011, 10:54

  Dobrý den!
  Plánujete port i na Android zařízení? Děkuji…
  Trnka

 • Nick Flyer 4. 1. 2012, 1:10

  Dobrý den,
  mám staženou tuto aplikaci na IPhone 4S a koupil si dvě knížky, ty se mi stáhly. Když sjem chtěl další, tak už to nešlo. Nepomohl ani reinstal aplikace. Když teď dám stažení knížky, tak mi u ní ejn zmizí „koupit“ a cena a neobjeví se žádné „číst“.Má někdo podobný problém? je na to nějaké řešení?

EMAN EUROPE

eMan a.s.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com