Android Developer | eMan

Android Developer

Android tým aktuálně tvoří 13 lidí a neustále roste. Práci nabízíme na více projektech, detailněji se o nich dočteš níže v inzerátu. Hledáme juniorní i pokročilé vývojáře, kteří s námi budou tvořit aplikace pro bankovnictví nebo energetiku. Pokud chceš pracovat s nejnovějšími technologiemi, jako je Kotlin, Android Jetpack, Koin nebo KMM a zajímá tě clean architecture, dej nám o sobě vědět!

Co bude tvým posláním?

 • Podílet se na vývoji Android aplikací v oblasti, která pro tebe bude nejvíce lákavá
 • Komunikovat se zkušenými vývojáři a předávat si know-how

Co od tebe očekáváme?

 • Máš za sebou zkušenosti s programováním v Kotlinu a bohatou produkční programátorskou praxi
 • Znáš Jetpack komponenty z knihoven lifecycle, material design, navigation, room a další
 • Pokud se navíc zaměřuješ na UI, máš velkou výhodu
 • Proaktivitu a kreativitu – vítáme neotřelé nápady
 • Samostatnost a zkušenost – i když pracujeme v týmu
 • Komunikativnost – nebát se ozvat je základ každé dobře fungující týmové spolupráce

O které projekty se jedná?

 • První projekt, který pro práci můžeš zvážit, je smartbanking aplikace nové generace pro významného hráče na bankovním poli. Tuto aplikaci rozvíjíme a integrujeme na další služby. Ve stabilním projektovém týmu je aktuálně 9 zkušených vývojářů pro Android platformu. Tato komplexní aplikace je někdy výzvou, ale všichni ti budou oporou. 
 • Druhý projekt na výběr je z oblasti energetiky. Pro našeho klienta vyvíjíme aplikace pro techniky v terénu.

Každý projekt vyžaduje trochu jinou úroveň a zaměření dovedností. Snažíme se, aby se každý člen týmu dostal k projektu, kde se bude nejvíce realizovat a kde nejlépe využije své silné stránky. O možnost růstu a rozvoje přesto rozhodně nepřijdete. 

PÁR SLOV OD TEAM LEADERA

Náš Android Team tvoří menší, přesto aktivní komunitu. Pravidelně organizujeme setkání týmu, kde si navzájem prezentujeme zajímavá řešení jednotlivých projektů. V projektech  dodržujeme jednotnou clean architecture, díky které můžeme velmi jednoduše již jednou použité komponenty využít opakovaně. Mimo jiné nám to usnadňuje také přesouvání lidí mezi projekty. V rámci interních aktivit neustále aktualizujeme naše základní knihovny na základě nových zkušeností z běžících projektů a zároveň zkoumáme a vytváříme zkušební koncepty řešení z technologií, které jsou v současné době ve fázi alfa/beta, abychom je mohli plně využít mezi prvními. Aktuálně máme ambice spustit nové projekty v Kotlin Mobile Multiplatform s podporou Compose UI a Hilt. Do interních výzkumných a vývojových aktivit se může každý zapojit čistě podle svých preferencí a možností. Je zde prostor jak pro juniorní vývojáře, kteří mohou získat nové dovednosti, tak pro matadory z oboru, kteří mohou řešit problémy v architektuře a zlepšovat naše základní mechanismy.

– Štefan Tóth, Android Team Leader

 

JAK TO U NÁS FUNGUJE A CO ZÍSKÁŠ?

Flexibilita časová i prostorová jsou pro nás životním stylem – chceš pracovat od moře, z kanceláře nebo z domova? Dokud podáváš výkony, není problém. Máme pro tebe také 5 týdnů dovolené.

Pravidelné firemní akce a teambuildingy. Příspěvek na Multisport kartu. Penzijní připojištění.

Na dress code si u nás nehrajeme – tenisky nebo žabky? Je to na tobě

Pracujeme s šikovnými nástroji, jako je Slack nebo Google Workspace

Získáš kamarádský tým, na který se můžeš spolehnout

Kanceláře máme dog friendly

Je pro nás důležitá samostatnost

Zajišťujeme interní i externí vzdělávání a sdílíme know-how

Jazykové kurzy

Naše firemní kultura stojí za vyzkoušení, více si o ní můžeš přečíst na Atmoskopu

PROČ EMAN?

V eManu se specializujeme na vývoj mobilních a webových aplikací a související služby, jako jsou UI/UX design, podpora a servis, outsourcing IT specialistů a poskytování konzultací. Naše zákazníky najdeš v automobilovém průmyslu, energetice, bankovnictví, pojišťovnictví nebo třeba ve službách. A i když jsme nedávno otevřeli pobočku ve Spojených státech amerických, jsme stále 100% česká firma bez zahraničních majitelů. Proto jsme schopni pracovat rychle, efektivně a nejsme svázáni žádnými zdlouhavými procesy nebo směrnicemi. Námi vyvinutá řešení potvrzují desítky získaných ocenění, na která jsme patřičně hrdí. A jelikož nejsme korporát, pořád se všichni známe jménem a jsme schopní táhnout za jeden provaz.

JAK SE STANEŠ EMANEM?

  Soubor CV: (max. 5MB)