Android Developer | eMan

Android Developer

Android tým aktuálně tvoří 13 lidí a neustále roste. Práci nabízíme na více projektech, detailněji se o nich dočteš níže v inzerátu. Hledáme pokročilé i zkušené vývojáře, kteří s námi budou tvořit aplikace pro vzdělávání, bankovnictví nebo automotive. Pokud chceš pracovat s nejnovějšími technologiemi, jako je Kotlin, Android Jetpack, Koin nebo KMM a zajímá tě clean architecture, dej nám o sobě vědět!

Co bude tvým posláním?

 • Podílet se na vývoji Android aplikací v oblasti, která pro tebe bude nejvíce lákavá
 • Komunikovat se zkušenými vývojáři a předávat si know-how

Co od tebe očekáváme?

 • Máš za sebou zkušenosti s programováním v Kotlinu a bohatou produkční programátorskou praxi
 • Znáš Jetpack komponenty z knihoven lifecycle, material design, navigation, room a další
 • Pokud se navíc zaměřuješ na UI, máš velkou výhodu
 • Proaktivitu a kreativitu – vítáme neotřelé nápady
 • Samostatnost a zkušenost – i když pracujeme v týmu
 • Komunikativnost – nebát se ozvat je základ každé dobře fungující týmové spolupráce

O které projekty se jedná?

 • První projekt, který pro práci můžeš zvážit, je smartbanking aplikace nové generace pro významného hráče na bankovním poli. Tuto aplikaci rozvíjíme a integrujeme na další služby. Ve stabilním projektovém týmu je aktuálně 9 zkušených vývojářů pro Android platformu. Tato komplexní aplikace je někdy výzvou, ale všichni ti budou oporou. 
 • Druhý projekt, který můžeš zvážit se aktuálně skládá celkem ze 7 lidí, vyvíjíme produkt, který spoustě lidem zpříjemní život a naučí je nové dovednosti. Půjde o dálkovou výuku hudby. Máme zkušenost, že tento projekt každého okamžitě  nadchne, ale více ti o něm řekneme až na našem setkání.
 • Pro třetí možný projekt je nezbytná plynulá angličtina. Opět toho dopředu moc říct nemůžeme, ale když prozradíme, že se jedná o projekt pro jednoho z největších výrobců automobilů v Evropě, nic nezkazíme. Spolupracovat jsme na něm začali v květnu letošního roku.

Každý projekt vyžaduje trochu jinou úroveň a zaměření dovedností. Snažíme se, aby se každý člen týmu dostal k projektu, kde se bude nejvíce realizovat a kde nejlépe využije své silné stránky. O možnost růstu a rozvoje přesto rozhodně nepřijdete. 

PÁR SLOV OD TEAM LEADERA

Náš Android Team tvoří menší, přesto aktivní komunitu. Pravidelně organizujeme setkání týmu, kde si navzájem prezentujeme zajímavá řešení jednotlivých projektů. V projektech  dodržujeme jednotnou clean architecture, díky které můžeme velmi jednoduše již jednou použité komponenty využít opakovaně. Mimo jiné nám to usnadňuje také přesouvání lidí mezi projekty. V rámci interních aktivit neustále aktualizujeme naše základní knihovny na základě nových zkušeností z běžících projektů a zároveň zkoumáme a vytváříme zkušební koncepty řešení z technologií, které jsou v současné době ve fázi alfa/beta, abychom je mohli plně využít mezi prvními. Aktuálně máme ambice spustit nové projekty v Kotlin Mobile Multiplatform s podporou Compose UI a Hilt. Do interních výzkumných a vývojových aktivit se může každý zapojit čistě podle svých preferencí a možností. Je zde prostor jak pro juniorní vývojáře, kteří mohou získat nové dovednosti, tak pro matadory z oboru, kteří mohou řešit problémy v architektuře a zlepšovat naše základní mechanismy.

– Štefan Tóth, Android Team Leader

JAK TO U NÁS FUNGUJE A CO ZÍSKÁŠ?

Časová i prostorová flexibilita

Pořádáme pravidelné firemní akce a utužujeme kolektivy na nejednom teambuildingu

Na dress code si u nás nehrajeme – tenisky nebo žabky? Je to na tobě

Pracujeme s šikovnými nástroji, jako je Slack nebo Google Workspace

Čeká tě kamarádský tým, na který se můžeš spolehnout

Kanceláře máme dog friendly

Samostatnosti se nebojíme a budeme počítat s tím, že ty také ne

Zajišťujeme interní i externí vzdělávání, sdílíme know-how, a navíc ti dáme i volný den ke vzdělávání

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi eManem, proto budeš moci pilovat svou výřečnost na jazykových kurzech

Naše firemní kultura stojí za vyzkoušení, více si o ní můžeš přečíst na Atmoskopu

PROČ EMAN?

Jsme předním českým dodavatelem softwaru. Specializujeme se na vývoj mobilních a webových aplikací a související služby, jako jsou UI/UX design, podpora a servis, outsourcing IT specialistů a poskytování konzultací. Zaměřujeme se především na klienty z automobilového průmyslu, energetiky, bankovnictví, pojišťovnictví, průmyslu a služeb. Kvalitu námi vyvinutých řešení potvrzují desítky získaných ocenění. eMan působí v České republice a ve Spojených státech amerických. Od roku 2020 jsou akcie společnosti volně obchodovány na trhu PX Start na Burze cenných papírů Praha a na burze RM-Systém, kterou provozuje Fio banka.

 

Soubor CV: (max. 5MB)

EMAN EUROPE

eMan a.s.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com