Mobile QA Tester (automotive) | eMan

Mobile QA Tester (automotive)

Máš oči na šťopkách, prsty na klávesnici a nenecháš projít jedinou chybu? Čeká tu na tebe projekt pro jednoho z největších výrobců automobilů v Evropě. Staneš se součástí mezinárodního týmu, kde budeš mít možnost podílet se na vývoji mobilní aplikace… která bude vidět! Ozvi se a pojď s námi růst.

Co bude tvým posláním?

 • Testování nativní aplikace pro Android a iOS
 • Psaní Test Cases, testovacích strategií a plánů
 • Práce s Developery, Product Ownerem a Analytikem
 • Testování Automotive Internet of Things

Z pozice Testera se u nás budeš věnovat testování mobilní aplikace umožňující řidičům navázání komunikace s jejich vozem a dosažení maximálního komfortu a bezpečí pro řidiče, kteří mají jednotlivé informace o svém vozu ve svém telefonu na jednom místě. Tým máme sestavený z Android a iOS developerů, Backend developerů, designérů a dalších a společně tvoříme kompaktní tým s jednotným cílem – vybudovat mobilitu na nejvyšší úroveň pro budoucí generace. Náš tým drží pohromadě, vzájemně se motivuje a společně dbá na to, aby výsledek produktu na zákazníky působil velkolepým a dechberoucím dojmem.

Co od tebe očekáváme?

 • Kritické myšlení QA Testera
 • Úzkou komunikaci s vývojářem za účelem ladění a hledání příčiny
 • Nutná je znalost Angličtiny pro komunikaci v mezinárodním týmu a práci s technickou dokumentací
 • Vytváření Test Cases se zaměřením i na vedlejší scénáře
 • Zkušenost s Test Management nastroje (TestRail, XRay, Zephyr či Spira)
 • Pokročilá znalost iOS a Android (Guidelines, znáš například rozdíly mezi nimi a pod.)
 • REST API (token handling, principy)
 • Znalost webových služeb a jejich fungování
 • Znalost nástrojů pro přístup k API (například  znáš Postman, SOAP-UI a pod.)

Co by bylo ještě fajn umět?

 • Proxy testing (Man in the Middle testing Chales nebo Wireshark)
 • Zkušenost s Automatizovaným testováním nativních mobilních aplikací (Appium, Espresso, Calabath, XCTest and XCUITest nebo jiné)
 • Znalost fungování Cloudových procesů (queueing, caching, storage)
 • Performance monitoring / Load testing nativních mobilních aplikací

O který projekt se jedná?

Testujeme mobilní aplikace pro zahraničního klienta v oblasti Automotive umožňující řidičům navázání komunikace s jejich vozem a dosažení maximálního komfortu a požitku se svým vozem. Řidiči mají jednotlivé informace o svém vozu ve svém telefonu na jednom místě.

Řidiči tak mají díky této aplikaci možnost odemykat a zamykat svůj vůz telefonem, ovládat nezávislé topení na dálku, personalizovat si interiér ještě před nasednutím, zkontrolovat technický stav včetně dojezdu a spoustu dalšího.

Naše zapojení do projektu

Jsme součástí mezinárodního vývojového týmu cca 100-200 lidí. Aplikaci vyvíjíme nativně na mobilních platformách iOS a Android. Vývoj probíhá v agile flow, máme pravidelné sprinty, standupy a jeden sprint nám trvá zhruba měsíc. Hodně projektů v současné době spěchá za zákazníkem. Ten náš ovšem preferuje kvalitu před kvantitou, proto si nad každým zadáním společně sedneme a řešíme ho nejlepším možným způsobem.

JAK TO U NÁS FUNGUJE A CO ZÍSKÁŠ?

Flexibilita časová i prostorová jsou pro nás životním stylem – chceš pracovat od moře, z kanceláře nebo z domova? Dokud podáváš výkony, není problém. Máme pro tebe také 5 týdnů dovolené.

Pravidelné firemní akce a teambuildingy. Příspěvek na Multisport kartu. Penzijní připojištění.

Na dress code si u nás nehrajeme – tenisky nebo žabky? Je to na tobě

Pracujeme s šikovnými nástroji, jako je Slack nebo Google Workspace

Získáš kamarádský tým, na který se můžeš spolehnout

Kanceláře máme dog friendly

Je pro nás důležitá samostatnost

Zajišťujeme interní i externí vzdělávání a sdílíme know-how

Jazykové kurzy

Naše firemní kultura stojí za vyzkoušení, více si o ní můžeš přečíst na Atmoskopu

Pár slov od Team Leadera

QA v eMan je samostatné oddělení, které hraje důležitou roli  při realizaci našich kvalitních řešení. Máme velmi širokézkušenosti s testováním v desítkách různých projektů – od testování HW prototypů až po  komplexní řešení pro velké  společnosti, které mohou zahrnovat několik různých aplikací. Jsme flexibilní, agilní a umíme správně prioritizovat. U nás v QA týmu si ceníme a vážíme každého člena a vzájemně se podporujeme. Klademe proto důraz na rozvoj a vzdělávání každého z nás. 

– Alexey Tokar, Team Leader QA

Proč eMan?

V eManu se specializujeme na vývoj mobilních a webových aplikací a související služby, jako jsou UI/UX design, podpora a servis, outsourcing IT specialistů a poskytování konzultací. Naše zákazníky najdeš v automobilovém průmyslu, energetice, bankovnictví, pojišťovnictví nebo třeba ve službách. A i když jsme nedávno otevřeli pobočku ve Spojených státech amerických, jsme stále 100% česká firma bez zahraničních majitelů. Proto jsme schopni pracovat rychle, efektivně a nejsme svázáni žádnými zdlouhavými procesy nebo směrnicemi. Námi vyvinutá řešení potvrzují desítky získaných ocenění, na která jsme patřičně hrdí. A jelikož nejsme korporát, pořád se všichni známe jménem a jsme schopní táhnout za jeden provaz.

JAK SE STANEŠ EMANEM?

 

  Soubor CV: (max. 5MB)