React Developer | eMan

React Developer

Vytváříme svět, kde lidé neztrácejí čas kostnatými procesy, papírováním a zbytečnou prací. Svět neotřelých appek a funkčních programů. A chceme, aby to všechno vypadalo hezky. K tomu potřebujeme tebe. Vyhrň si svoje React a TypeScript rukávy a pojď s námi tvořit vizáž projektů, co denně pomáhají desetitisícům i statisícům lidí.

Co bude tvým posláním?

Jako reacťák budeš v eManu zodpovědný za implementaci vizuálních a interaktivních prvků ve webových aplikacích podle návrhu UX/UI designerů. Tvoji práci uživatel uvidí jako první, její kvalita bude reprezentovat backendisty, grafiky a další kolegy, se kterými budeš spolupracovat na vývoji našich řešení.

Pokud budeš mít zájem o call, poznáš se v průběhu s naším Team Leaderem – Karlem, který Ti sdělí další detaily a zodpoví Tvé technické dotazy.

Co potřebuješ umět?

 • Mít praxi v programování 4 roky, z toho alespoň 2 roky Frontend a REACT.
 • Nezbytnou znalost HTML5 a CSS3. Zkušenosti s preprocesory stylu (SASS) jsou rozhodně plus.
 • Budeš pracovat s Typescriptem, ale stačí nám zkušenost s moderním Javascriptem.
 • Myšlení out-of-the-box je přesně to, co podporujeme. Zasyp nás nápady!
 • Koncepční myšlení a důraz na kvalitu, aby ses za svou práci ani po 5 letech nestyděl.
 • Oceníme schopnost pracovat samostatně.
 • Jestli máš na ukázku online portfolio, rozhodně nám ho na pohovoru můžeš osobně okomentovat.
 • You need to operate in English.

Čím se zabýváme?

 • VÝVOJ MOBILNÍCH APLIKACÍ
  Vyvíjíme aplikace pro smartphony, tablety, hodinky, televize, auta a další chytrá zařízení. Od mobilního bankovnictví přes obchodní aplikace až po dálkové ovládání auta.
 • PODPORA A SERVIS
  Poskytujeme služby v oblasti podpory a servisu. Podpora v rámci SLA zahrnuje monitoring IT systémů a dostupnost týmu pro rychlé řešení incidentů.
 • VÝVOJ WEBOVÝCH APLIKACÍ
  Vyrábíme webové aplikace. Od jednoduchých aplikací až po rozsáhlé informační systémy, jako jsou zákaznické portály nebo specializovaná řešení v oblasti průmyslu, energetiky a egovernmentu. Zajišťujeme kompletní dodávku řešení, která obsahuje analýzu, návrh, UI/UX design, vývoj, testování a následnou podporu a servis.
 • OUTSOURCING IT SPECIALISTŮ
  Dodáváme pracovní kapacitu IT specialistů formou bodyshopu a team leasingu.
  V portfoliu máme softwarové vývojáře, analytiky, testery, designéry a další role včetně vysoce specializovaných odborníků.
 • UI/UX DESIGN
  Tvoříme design aplikací. Umíme všechny fáze procesu: úvodní analýza a průzkum založený na datech, wireframing a prototypování, uživatelská testování, grafický design, motion design a konzultace. Realizovali jsme design aplikací pro weby, smartphony, tablety, chytré tv, hodinky, ale i displeje v autech nebo nemocničních lůžkách.
 • CONSULTING
  Pomáháme klientům digitalizovat jejich produkty, služby a procesy. Hledáme nové příležitosti, trhy a komunikační kanály. Analyzujeme potřeby, navrhujeme řešení, vyvíjíme prototypy, testujeme. Vymýšlíme jak integrovat IT systémy, cloud, internet věcí a reporting pro dlouhodobé dosahování efektivity a konkurenceschopnosti. 

Důvody, proč to zvážit?

 • Cutting edge technologie – nedržíme se při zemi, jdeme s dobou!
 • Systémy pro velké klienty s velkým množstvím koncových uživatelů s vysokými nároky na UX / UI, výkon a bezpečnost – tvá práce bude mít smysl a dosah
 • Práce na projektu ve stabilním odvětví

Jak to u nás funguje a co získáš?

Flexibilita časová i prostorová jsou pro nás životním stylem – chceš pracovat od moře, z kanceláře nebo z domova? Dokud podáváš výkony, není problém

Pravidelné firemní akce a teambuildingy. 60% příspěvek na Multisport Kartu a příspěvek na penzijní připojištění

Na dress code si u nás nehrajeme – tenisky nebo žabky? Je to na tobě

Pracujeme s šikovnými nástroji, jako je Slack nebo Google Workspace

Získáš kamarádský tým, na který se můžeš spolehnout

Kanceláře máme dog friendly

Je pro nás důležitá samostatnost

Zajišťujeme interní i externí vzdělávání a sdílíme know-how

Jazykové kurzy

Naše firemní kultura stojí za vyzkoušení, více si o ní můžeš přečíst na Atmoskopu

PROČ EMAN?

V eManu se specializujeme na vývoj mobilních a webových aplikací a související služby, jako jsou UI/UX design, podpora a servis, outsourcing IT specialistů a poskytování konzultací. Naše zákazníky najdeš v automobilovém průmyslu, energetice, bankovnictví, pojišťovnictví nebo třeba ve službách. A i když jsme nedávno otevřeli pobočku ve Spojených státech amerických, jsme stále 100% česká firma bez zahraničních majitelů. Proto jsme schopni pracovat rychle, efektivně a nejsme svázáni žádnými zdlouhavými procesy nebo směrnicemi. Námi vyvinutá řešení potvrzují desítky získaných ocenění, na která jsme patřičně hrdí. A jelikož nejsme korporát, pořád se všichni známe jménem a jsme schopní táhnout za jeden provaz.

JAK SE STANEŠ EMANEM?

 

  Soubor CV: (max. 5MB)