React Developer | eMan

React Developer

Vytváříme svět, kde lidé neztrácejí čas kostnatými procesy, papírováním a zbytečnou prací. Svět neotřelých appek a funkčních programů. A chceme, aby to všechno vypadalo hezky. K tomu potřebujeme tebe. Vyhrň si svoje React a TypeScript rukávy a pojď s námi tvořit aplikace, které denně pomáhají desetitisícům lidí.

Co bude tvým posláním?

Jako reacťák budeš v eManu zodpovědný za implementaci vizuálních a interaktivních prvků ve webových aplikacích podle návrhu UX/UI designerů. Tvoji práci uživatel uvidí jako první, její kvalita bude reprezentovat backendisty, grafiky a další kolegy, se kterými budeš spolupracovat na vývoji našich řešení.

Co potřebuješ umět?

 • V Reactu už máš pár projektů za sebou a zvládneš tak roli jediného React Developera na projektu. Jasně, budeš mít k dispozici naše další reacťáky a team ledaera reactového týmu na potřebné konzultace, ale na projektu si budeš muset poradit do velké míry sám.
 • Budeš pracovat s Typescriptem. Jeho znalost není nezbytně nutná (stačí nám zkušenost s Javascriptem), ale pokud umíš rovnou Typescript, určitě ti to na začátku pomůže v rychlejší orientaci.
 • Myšlení out-of-the-box je přesně to, co podporujeme. Zasyp nás nápady!
 • Koncepční myšlení, aby ses za svou práci ani po 5 letech nestyděl.
 • Jestli máš na ukázku online portfolio, rozhodně nám ho na pohovoru můžeš osobně okomentovat.
 • You need to operate in English.

O který projekt se jedná?

 • Projekt ti podrobně popíšeme na schůzce, ale už teď ti můžeme říct, že se jedná o projekt v oblasti dopravní infrastruktury, který určitě znáš i ty sám. Má společenský přesah a pozitivní přínos pro miliony lidí… tvá práce bude vidět!
 • Agilní vývojový tým je složený z projekťáka, analytiků, backend i frontend vývojářů a testerů. Tvoří vzájemně se podporující partu lidí a týmového ducha, díky kterému je projekt zdařilý a úspěšně tak každý den pomáhá lidem po celé České republice.

Důvody, proč to zvážit?

 • Cutting edge technologie – nedržíme se při zemi, jdeme s dobou!
 • Systémy pro velké klienty s velkým množstvím koncových uživatelů s vysokými nároky na UX / UI, výkon a bezpečnost – tvá práce bude mít smysl a dosah
 • Práce na projektu ve stabilním odvětví

Jak to u nás funguje a co získáš?

Flexibilita časová i prostorová jsou pro nás životním stylem – chceš pracovat od moře, z kanceláře nebo z domova? Dokud podáváš výkony, není problém

Pravidelné firemní akce a teambuildingy. 60% příspěvek na Multisport Kartu a příspěvek na penzijní připojištění

Na dress code si u nás nehrajeme – tenisky nebo žabky? Je to na tobě

Pracujeme s šikovnými nástroji, jako je Slack nebo Google Workspace

Získáš kamarádský tým, na který se můžeš spolehnout

Kanceláře máme dog friendly

Je pro nás důležitá samostatnost

Zajišťujeme interní i externí vzdělávání a sdílíme know-how

Jazykové kurzy

Naše firemní kultura stojí za vyzkoušení, více si o ní můžeš přečíst na Atmoskopu

PROČ EMAN?

V eManu se specializujeme na vývoj mobilních a webových aplikací a související služby, jako jsou UI/UX design, podpora a servis, outsourcing IT specialistů a poskytování konzultací. Naše zákazníky najdeš v automobilovém průmyslu, energetice, bankovnictví, pojišťovnictví nebo třeba ve službách. A i když jsme nedávno otevřeli pobočku ve Spojených státech amerických, jsme stále 100% česká firma bez zahraničních majitelů. Proto jsme schopni pracovat rychle, efektivně a nejsme svázáni žádnými zdlouhavými procesy nebo směrnicemi. Námi vyvinutá řešení potvrzují desítky získaných ocenění, na která jsme patřičně hrdí. A jelikož nejsme korporát, pořád se všichni známe jménem a jsme schopní táhnout za jeden provaz.

JAK SE STANEŠ EMANEM?

 

  Soubor CV: (max. 5MB)