UX Designer | eMan

UX Designer

Do našeho týmu hledáme UX designera, který skrze své zkušenosti, znalosti a empatii dokáže svět kolem nás činit použitelnějším.

UX Designer - eMan

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme UX designera, který je nadšený pro navrhování nejlepších mobilních aplikací a webů. Věříme totiž, že kvalitní UX je alfou a omegou pro budoucí úspěch aplikací, které vytváříme. Pokud máš zkušenosti s navrhováním mobilních aplikací a webů, dokážeš naslouchat a porozumět potřebám zákazníka a uživatelů a baví tě neustále sledovat nejnovější trendy, jsi ten nebo ta, koho hledáme.

Náplň práce

  • Navrhování uživatelského prostředí aplikací pro smartphony, tablety a wearables (chytré hodinky, brýle a další mobilní zařízení)
  • Navrhování webů a webových aplikací – příprava wireframů (popř. také úvodních grafických návrhů)
  • Úzká komunikace s developery ohledně požadavků a možností vývoje
  • Realizace uživatelského testování
  • Návrh a zavádění nových strategií v oblasti UI
  • Práce na projektech pro významné české i nadnárodní zákazníky
  • Účast na projektech realizovaných pod naší značkou pro koncové zákazníky

Co bys měl/měla znát a umět

  • Min. 2 roky praktických zkušeností v oblasti UX a navrhování UI pro mobilní a webové aplikace
  • Znalost některého z nástrojů pro přípravu wireframů/prototypů (Balsamiq, UX Pin, Axure…)
  • Znalost grafických nástrojů (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
  • Široký přehled o aktuálních trendech v oblasti mobilních aplikací a webdesignu
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Jaké schopnosti by ti neměly být cizí?

  • Kreativní přístup a dobré nápady
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, schopnost jednat s lidmi
  • Schopnost samostatného přístupu k řešení problémů
  • Smysl pro týmovou spolupráci

Proč se k nám přidat?

eMan je předním českým poskytovatelem mobilních řešení. Vysoká kvalita, skvělý design a použitelnost našich produktů jsou pro nás alfou a omegou. I proto mobilní aplikace z naší dílny získaly řadu ocenění – Mobilní aplikace roku, Internet Effectiveness Awards, IT Projekt roku a řada dalších. Pracujeme na zakázkách pro nejvýznamnější tuzemské i nadnárodní společnosti.

Co Ti nabízíme

  • Finanční odměnu, se kterou budeš opravdu spokojený/spokojená
  • Možnost měnit svět prostřednictvím mobilních a webových technologií
  • Práce na zajímavých projektech s nejnovějšími technologiemi (smartphony, tablety, chytré hodinky, brýle…)
  • Mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Volnou pracovní dobu.

Jestliže Tě naše nabídka oslovila, neváhej a napiš nám na jobs@eman.cz. Těšíme se.

EMAN EUROPE

eMan s.r.o.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC.
Tower Executive Suites
19901 Southwest Fwy
Sugar Land, TX 77479
United States of America

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com