UX Designer - eMan s.r.o.

UX Designer

Do našeho týmu hledáme UX designera, který skrze své zkušenosti, znalosti a empatii dokáže svět kolem nás činit použitelnějším.

UX Designer - eMan

Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme UX designera, který je nadšený pro navrhování nejlepších mobilních aplikací a webů. Věříme totiž, že kvalitní UX je alfou a omegou pro budoucí úspěch aplikací, které vytváříme. Pokud máš zkušenosti s navrhováním mobilních aplikací a webů, dokážeš naslouchat a porozumět potřebám zákazníka a uživatelů a baví tě neustále sledovat nejnovější trendy, jsi ten nebo ta, koho hledáme.

Náplň práce

Co bys měl/měla znát a umět

Jaké schopnosti by ti neměly být cizí?

Proč se k nám přidat?

eMan je předním českým poskytovatelem mobilních řešení. Vysoká kvalita, skvělý design a použitelnost našich produktů jsou pro nás alfou a omegou. I proto mobilní aplikace z naší dílny získaly řadu ocenění – Mobilní aplikace roku, Internet Effectiveness Awards, IT Projekt roku a řada dalších. Pracujeme na zakázkách pro nejvýznamnější tuzemské i nadnárodní společnosti.

Co Ti nabízíme

Jestliže Tě naše nabídka oslovila, neváhej a napiš nám na jobs@eman.cz. Těšíme se.

Sledujte nás

Kontakt

+420 222 202 222
info@eman.cz

Sídlo a hlavní kancelář:
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7

Pobočka Hradec Králové:
Šimkova 1224/2B
500 03 Hradec Králové

Pobočka Plzeň:
Teslova 1266/7
301 00 Plzeň

Pobočka Mladá Boleslav:
Palackého 267
293 01 Mladá Boleslav