UX/UI Designer (automotive) | eMan

UX/UI Designer (automotive)

Náš design je tváří appek a webů velkých hráčů u nás i ve světě a pravidelně s ním přicházejí do kontaktu miliony lidí. Proto nám v eManu záleží nejen na vzhledu, ale i na celkovém UX zážitku. Nekreslíme věci „do šuplíku“, 90 % výstupů se dostane přímo k zákazníkům. Navíc možná právě tebou navržený produkt získá další z řady ocenění, která každoročně sbíráme. Čeká tu na tebe projekt pro jednoho z největších výrobců automobilů v Evropě. Staneš se součástí mezinárodního týmu, kde budeš mít možnost podílet se na vývoji mobilní aplikace… která bude vidět! Ozvi se a pojď s námi růst.

Hledáme seniorního UX/UI Designera, co zvládne UX výzkum, dokáže pochopit a „nacítit“ potřeby a emoce uživatele ale současně dodá i kvalitní a zajímavý design. Člověka, který dokáže myslet “out of the box”, je zvídavý a neustále sleduje, co je nového na trhu a v technologiích. Umí se bavit se zákazníkem, obchodem, ale i vývojáři.

Co bude tvým posláním?

  • Pracovat na projektu, kde budeš zodpovědný za návrh UX a UI řešení převážně pro mobilní aplikace významné mezinárodní automobilky
  • Připravovat prototypy a grafické návrhy pro několik automotive projektů
  • Komunikovat ve velkém mezinárodním týmu zkušených grafiků a vývojářů (komunikační jazyk v týmu je angličtina)

Co od tebe očekáváme?

  • Máš dlouholetou praxi v oblasti návrhu UI a mobilních aplikací
  • Práce s Figmou, Sketchem nebo Xd je pro tebe rutina
  • Dokážeš máknout a řešit problémy samostatně
  • Umíš se s lidmi domluvit a odprezentovat jim své návrhy
  • Můžeš se pochlubit solidním grafickým portfoliem
  • Máš angličtinu na dobré komunikativní úrovni

O jaký projekt se jedná?

Určitě tě zajímá, na čem bys konkrétně pracoval. Detaily se dozvíš na pohovoru, ale zatím ti můžeme prozradit, že se jedná o projekt pro jednoho z největších výrobců automobilů v Evropě. Spolupracovat jsme na něm začali v květnu letošního roku.

Jak to u nás funguje a co získáš?

Flexibilita časová i prostorová jsou pro nás životním stylem – chceš pracovat od moře, z kanceláře nebo z domova? Dokud podáváš výkony, není problém

Pravidelné firemní akce a teambuildingy

Na dress code si u nás nehrajeme – tenisky nebo žabky? Je to na tobě

Pracujeme s šikovnými nástroji, jako je Slack nebo  G Suite

Získáš kamarádský tým, na který se můžeš spolehnout

Kanceláře máme dog friendly

Je pro nás důležitá samostatnost

Zajišťujeme interní i externí vzdělávání, sdílíme know-how, a navíc ti dáme i volný den ke vzdělávání

Jazykové kurzy

Naše firemní kultura stojí za vyzkoušení, více si o ní můžeš přečíst na Atmoskopu

Pár slov od Team Leadera

Žijeme v době, kdy lidé tráví většinu dne před obrazovkou. Ať už počítače, mobilu, televize, hodinek nebo třeba palubního počítače v autě. Produkty našich designérů každý den ovlivňují statisíce uživatelů po celém světě, pomáhají našim klientům růst a udávají tím trendy na trhu. Jsem proto neskutečně hrdý na práci celého našeho týmu designérů, vzájemnou podporu a pozitivní feedback od zákazníků, který se ke mě pravidelně dostává.

– Ondřej Straka, Team Leader UX/UI

Proč eMan?

Jsme předním českým dodavatelem softwaru. Specializujeme se na vývoj mobilních a webových aplikací a související služby, jako jsou UI/UX design, podpora a servis, outsourcing IT specialistů a poskytování konzultací. Zaměřujeme se především na klienty z automobilového průmyslu, energetiky, bankovnictví, pojišťovnictví, průmyslu a služeb. Kvalitu námi vyvinutých řešení potvrzují desítky získaných ocenění. eMan působí v České republice a ve Spojených státech amerických. Od roku 2020 jsou akcie společnosti volně obchodovány na trhu PX Start na Burze cenných papírů Praha a na burze RM-Systém, kterou provozuje Fio banka.

 

Soubor CV: (max. 5MB)

EMAN EUROPE

eMan a.s.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com