Mobilní aplikace Česká pošta | eMan
Mobilní aplikace Česká pošta thumbnail

Mobilní aplikace Česká pošta

Aplikace Česká pošta nabízí rychlý a komfortní přístup ke službám České pošty.

Realizace:

2012 – 2013

Promo_grafika_Ceska_posta

Funkce aplikace

Aplikace Česká pošta nabízí uživatelům chytrých telefonů rychlý a komfortní přístup ke službám: Sledovat zásilku, Vyhledat poštu, Vyhledat PSČ, Změna dispozice balíku, Hodnocení služeb a Odpolední doručování.

Sledovat zásilku

Služba Sledovat zásilku umožňuje na základě podacího čísla sledovat jednu nebo více zásilek. Podací číslo zadáváte manuálně, pomocí čtečky čárových kódů nebo automatickým načtením z SMS avíz. Snadnou orientaci v zásilkách zajistí jejich pojmenování nebo archivace. Aplikace podporuje push notifikace upozorňující na důležité změny stavů sledovaných zásilek.

 

Vyhledat poštu

Zajímá Vás, kterou poštu máte nejblíže, jaké služby nabízí nebo jak má otevřeno? Nejbližší pobočky se zobrazují automaticky vč. km. Pošty můžete dále filtrovat např. podle služeb nebo otevírací doby. Vybranou poštu lze zobrazit na mapě nebo se k ní nechat jednoduše navigovat. Novinkou je záložka Oblíbené, kam si můžete oblíbené pošty uložit.

 

Vyhledat PSČ

PSČ můžete vyhledat podle obce nebo její části, ulice, čísla popisného nebo orientačního. Výsledek Vám kromě PSČ nabídne detail příslušné pošty vč. služeb nebo otevírací doby.

 

Změna dispozice balíku

Změna dispozice nabízí možnost přizpůsobit doručování zásilky Vašim potřebám. U vybraných typů zásilek volíte např. doručování odpolední pochůzkou, posunutí doručování o 1 den nebo uložení zásilky na jiné ukládací poště. Využití této služby je možné pouze pro Balík Do ruky a Balík Na poštu v omezených časových intervalech.

 

Hodnocení služeb

Služba Jste s námi spokojeni? představuje možnost vyjádřit spokojenost se službami České pošty. Hodnocení se váže vždy ke konkrétní zásilce, proto je podmínkou vyplnění podacího číslo zásilky. Hodnotit je možné z pozice příjemce anebo odesílatele.

 

Odpolední doručování

Česká pošta Vám vychází vstříc a ve vybraných lokalitách prodlužuje doručovací dobu balíků až do 19 hodin, v Praze pak až do 20 hodin. Ověřte si pomocí této služby, zda Vaše adresa patří do vybraných lokalit odpoledního doručování.

mobilni_aplikace_roku__2012

Mobilní aplikace roku 2012 (červen 2012)
3. místo v kategorii Komunikace

EMAN EUROPE

eMan s.r.o.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com