Tisková zpráva – Vývojáři eMan mají rekordní obrat a otevírají pobočku v USA | eMan

Tisková zpráva – Vývojáři eMan mají rekordní obrat a otevírají pobočku v USA

Společnost eMan, přední český softwarový vývojář, do jehož portfolia patří klienti jako ŠKODA AUTO, Honeywell nebo E.ON, zažila rekordní rok. Obrat 139 milionů korun je téměř trojnásobný oproti předchozímu roku (55 milionů korun). Důležitým krokem pro eMan je otevření nové pobočky v USA a vstup na americký trh.

eMan otevírá pobočku v Houstonu ve státě Texas. Jedná se tak už o pátou lokalitu, kde firma působí. Vedle centrály v Praze má ještě vývojová centra v Plzni, Hradci Králové a v Mladé Boleslavi.

„USA je kolébkou technologií a inovací a my chceme být součástí dění. Nový trh pro nás představuje obrovské příležitosti i zajímavé zákazníky,“ říká Tomáš Čermák, marketingový ředitel firmy eMan a dodává: „Houston jsme si vybrali proto, že je ideálním místem pro začátek našeho působení v USA. Jsme tam blízko k největším společnostem z oblasti ropného průmyslu, zdravotnictví nebo vesmírných technologií. Vývoj chceme zatím zcela ponechat v České republice, americká pobočka má za úkol především posílit naši obchodní činnost a vyhledávat nové příležitosti pro nás a naše zaměstnance.“

Americká pobočka eManu bude fungovat pod hlavičkou společnosti eMan Solutions LLC. V souvislosti se vstupem do USA byly rovněž spuštěny globální webové stránky www.emanglobal.com.

O společnosti eMan:

Společnost eMan je předním českým dodavatelem softwaru. Specializuje se na vývoj mobilních a webových aplikací a integrovaných řešení. Zaměřuje se především na klienty z automobilového průmyslu, bankovnictví
a pojišťovnictví, energetiky a služeb. Mezi její klienty patří například Škoda Auto, Honeywell, Edenred, E.ON, ČSOB, Allianz, Česká pojišťovna, MND nebo Autodesk. Mobilní aplikace vyvinuté eManem získaly celou řadu ocenění, jako např. Mobilní aplikace roku, Internet Effectiveness Awards, WebTop100, IT projekt roku nebo Zlatá koruna.

stáhnout (docx, 40kb)

EMAN EUROPE

eMan a.s.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com