Vývoj mobilních aplikací | eMan

Vývoj mobilních aplikací

Další krok pro váš business můžou být právě mobilní aplikace. Zprostředkovávat služby či prodej přes smartphone nebo tablet vás přiblíží zákazníkům a urychlí související procesy.

Mobilní aplikace

Navrhujeme a vyvíjíme nejúspěšnější mobilní aplikace pro Android a iOS. Appky vytváříme pro chytré mobilní telefony, tablety a další chytrá zařízení (auta, hodinky, brýle, …).

Vyznáme se v trendech a nebojíme se je použít.
Umíme aplikace využívající rozšířenou realitu (Augmented Reality), Google Pay, internet věcí (Internet of Things) a další vychytávky.
Poskytujeme 360° službu.
Kromě samotného vývoje zajišťujeme i provoz serverových částí, servis, integraci s jinými IT systémy apod.
Klademe maximální důraz na kvalitu našich aplikací.
Dokonalý design, jednoduché ovládání a použitelnost (UX), rychlost. I díky těmto ingrediencím jsou naše aplikace tak úspěšné.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Máme zkušenosti s vývojem malých aplikací i velmi rozsáhlých korporátních řešení. Mezi naše realizované projekty patří například mobilní bankovnictví, mobilní pojištění, inventarizace nebo aplikace do aut.

PŘESVĚDČTE SE SAMI

Naše výsledky mluví za nás

Odvádíme dobrou práci a jsme rádi, že ji kladně hodnotí nejen klienti, ale i porotci v oborových soutěžích. Můžeme se tak pochlubit řadou ocenění.

Prohlédněte si všechna

Jak pracujeme

Typický průběh vývoje má 4 kroky: plánování, analýza a design, vývoj a distribuce a nakonec servis. Vyvíjíme agilně, protože pak máte možnost cokoliv změnit v průběhu a samozřejmě to s sebou nese nižší rizika. Pro řízení projektů používáme vlastní systém a při vývoji pracujeme s těmi nejnovějšími technologiemi.

Nakoukněte pod pokličku

EMAN EUROPE

eMan s.r.o.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC.
Tower Executive Suites
19901 Southwest Fwy
Sugar Land, TX 77479
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com