Weby a webové aplikace | eMan

Weby a webové aplikace

Přizpůsobte svůj web moderním nárokům. Víc uživatelů si vaše stránky prohlédne na mobilním zařízení než na počítači. A to je třeba vzít v úvahu.

MOBILNÍ A RESPONSIVNÍ WEBY

Navrhujeme a vyvíjíme mobilní a responzivní weby. Od mikrostránek až po nejsložitější webové aplikace. Při vývoji mobilních a responzivních webů klademe maximální důraz na design a použitelnost (uživatelskou přívětivost – UX).

Většina uživatelů dneska surfuje po internetu na svých smartphonech, tabletech a dalších mobilních zařízeních. Proto je důležité, aby se jim váš web zobrazoval správně.
Při vývoji mobilních a responsivních webů využíváme nejnovější technologie.
Dodáváme řešení pro nejširší škálu zařízení, od chytrých hodinek přes mobilní telefony a tablety až po velké televizní obrazovky.
Responsivní web vypadá skvěle v každém prohlížeči a na každém zařízení.
Zobrazovaný obsah takového webu se automaticky přizpůsobuje velikosti a typu přístroje.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Máme zkušenosti s vývojem malých aplikací i velmi rozsáhlých korporátních řešení. Mezi naše realizované projekty patří například mobilní bankovnictví, mobilní pojištění, inventarizace nebo aplikace do aut.

weby a webove aplikace mockup  mnd

PŘESVĚDČTE SE SAMI

Jak pracujeme

Typický průběh vývoje má 4 kroky: plánování, analýza a design, vývoj a distribuce a nakonec servis. Vyvíjíme agilně, protože pak máte možnost cokoliv změnit v průběhu a samozřejmě to s sebou nese nižší rizika. Pro řízení projektů používáme vlastní systém a při vývoji pracujeme s těmi nejnovějšími technologiemi.

Nakoukněte pod pokličku

EMAN EUROPE

eMan a.s.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com