Aplikace mParkování je k dispozici ke stažení na App Store | eMan

Aplikace mParkování je k dispozici ke stažení na App Store

Dnes jsme na trh uvedli mobilní aplikaci mParkování určenou všem motoristům, kteří se potýkají s parkováním a vysokou hustotou provozu v hlavním městě. Prostřednictvím aplikace získají uživatelé informace o aktuálním počtu parkovacích míst na záchytných parkovištích P+R, záběry z dopravních kamer, informace o momentální dopravní situaci a podrobné mapy parkovacích zón v Praze 1, 2, 3 a 7.

V hlavním městě je evidováno více jak 914 tisíc motorových vozidel. V roce 2009 vjíždělo během průměrného pracovního dne do širší oblasti centra Prahy dalších 311 tis. vozidel. Praha je plná aut, a proto zaparkovat je dnes velký problém. Aplikace mParkování, která usnadní motoristům parkování a dopravu v Praze, je určena pro přístroje Apple iPhone a je ke stažení zdarma z internetového obchodu App Store. Veškeré informace jsou v ní uspořádány v přehledné tabulkové podobě. Uživatelé si mohou volit z celé řady pohledů, jakými jsou vzdálenost, míra obsazenosti, stupeň hustoty provozu a jiné. K dispozici je rovněž zobrazení na mapě.

Data čerpáme z volně dostupných zdrojů, které poskytuje Praha třetím stranám. S Magistrátem hl. m. Prahy vedeme jednání nejen o mParkování, ale i obdobných aplikacích využitelných pro Pražany a návštěvníky Prahy. Aplikace je v současnosti k dispozici pro uživatele zařízení iPhone. V brzké době bude dostupná i pro mobilní přístroje využívající operační systém Android. Samozřejmě jsme připraveni i na další platformy, ale záleží zejména na zájmu ze strany uživatelů.

Své připomínky, dotazy a náměty na funkčnosti v dalších verzích mParkování nám posílejte na adresu mparkovani@eman.cz nebo nám napište vzkaz na stránce věnované aplikaci mParkování na Facebooku. Děkujeme!

Aplikace mParkování již není k dispozici ke stažení.

Jiří Horyna
Jiří Horyna
CEO & Co-founder

EMAN EUROPE

eMan a.s.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com