O nás | eMan

O nás

Svět mobilních aplikací, mobilních webů a mobilních technologií nás fascinuje. A proto nás baví tento svět spoluvytvářet.

Společnost eMan je předním českým poskytovatelem mobilních řešení. Nabízíme služby v oblasti zakázkového vývoje mobilních aplikací, mobilních a responzivních webů, webových aplikací a aplikací pro Facebook. Společnost byla založena v roce 2004.

eMan tvoří tým přes 80 lidí. Jádro společnosti tvoří zkušení profesionálové s více než desetiletou zkušeností v oblasti vývoje, provozu, servisu informačních systémů a v oblasti marketingové komunikace. Disponujeme vlastními vývojáři, softwarovými architekty, business analytiky, projektovými manažery, designery, UX specialisty i zkušenými administrátory.

V lednu 2016 se eMan spojil se společností JABLOTRON GROUP.

Služby


Co vám můžeme nabídnout

Jsme mobilní specialisté. Vyvíjíme mobilní aplikace pro všechny hlavní mobilní operační systémy – Android, iOS a Windows 10 Mobile. Vytváříme mobilní a responzivní weby včetně rozsáhlých korporátních řešení. Vyvíjíme a navrhujeme aplikace pro chytré hodinky, brýle, náramky a další zařízení z kategorie nositelné elektroniky (wearables). V naší nabídce nechybí ani vývoj aplikací pro Facebook nebo služby v oblasti hromadné správy mobilních zařízení (mobile device management). Pro více informací se podívejte na kompletní přehled našich služeb nebo přehled realizovaných projektů.


Máme výsledky

Kvalita je pro nás zaklínadlem číslo jedna. Mobilní aplikace a další řešení z naší dílny přinášejí našim klientům nový byznys, publicitu a slaví úspěchy jak u koncových uživatelů, tak u porotců v řadě oborových soutěží. Například aplikace Pojišťovna získala celou řadu ocenění, ve svém smartphonu ji má nainstalovanou více než 120 tisíc spokojených zákazníků České pojišťovny.

Naše práce


Reference


Naši klienti

Mezi naše klienty patří nejvýznamnější tuzemští i nadnárodní subjekty z mnoha oborů, jako jsou například pojišťovnictví (Česká pojišťovna, Allianz Pojišťovna, NN Pojišťovna, UNIQA pojišťovna, Generali Slovensko, VZP), průmyslu (Škoda Auto, Honeywell, Linet, Hyundai, Pilsner Urquell), služby (Edenred, Česká pošta, IDC, Autodesk), maloobchod (Datart, CZC.cz, Rossmann), média (dTest, Čtyřlístek), neziskové organizace a státní správa (Horská služba ČR, Hl. město Praha, město Plzeň). Ucelený přehled našich zákazníků si můžete prohlédnout na stránce Reference.

mobile

2010

vstup na trh
mobilních aplikací

arrow

55 mil.

korun tržeb
v roce 2016

members

84

členů
týmu


check

63

realizovaných
projektů

award

31

získaných
ocenění

infinity
nadšení do mobilních
technologií

 Mobilni-aplikace-roku-2011 mobilni_aplikace_roku__2012aplikace-roku-2013Mobilní aplikace roku 2014  Fenix-content-marketing zlata_koruna IEA2011  IEA2012 IEA2013__logo IEA14app-parade IT Projekt roku

Aplikace z naší dílny získaly celou řadu ocenění: Mobilní aplikace roku, WebTop100, Internet Effectiveness Awards, IT Projekt roku, Fénix content marketing, Nejlepší firemní aplikace na AppParade, Seznam Aplikace pro masy nebo Zlatá koruna.

Kompletní přehled získaných ocenění


Podporujeme akce, které jsou součástí celosvětového fenoménu TED

TEDxPrague_logo_color_cropped

Jsme partnerem vybraných oborových akcí

ms-fest-logo220px

unIT

EBEC Prague logo

Jsme členem sítě TUESDAY Business Network

logo_tuesday_business_network

Jsme členem asociace Asociace.BIZ

logo

Podporujeme sportovní aktivity Ztracené kobylky

hlavicka_jezek-v-kleci_2016_02

jh

Jiří Horyna

Managing Director & Co-Owner
icon_linkedin

janh

Jan Horyna

Sales Director & Co-Owner
icon_linkedin


mk

Michal Košek

Operation Director & Co-Owner
icon_linkedin

tc

Tomáš Čermák

Marketing Director & Co-Owner
icon_linkedinicon_twitter


eMan v médiích

ceska_televize-logoCesky-rozhlas-logo Mf_dnes_logo nova_tv_logo2015_e15_thirdlidove-noviny-logometro-denik-logo blesk-logo hn-logo-bigeuro-logo  Screenshot_1 marketingsalesmedia

Podrobný přehled zmínek o eManu v médiích

Servis pro novináře

Na blogu

Nejnovější příspěvky

Náš Twitter

1.Zkušenosti a know-how.Máme rozsáhlé zkušenosti a know-how v oblasti navrhování, vývoje a provozování mobilních i webových aplikací. Jádro našeho týmu tvoří lidé, kteří mají více než desetileté zkušenosti v největších českých i nadnárodních ICT společnostech. Tuto skutečnost můžeme potvrdit řadou ocenění, které naše aplikace získaly.
2.Kvalita a dodržování standardů.Všem realizovaným projektům věnujeme maximální pozornost a péči. Každé naše dílo je totiž naší vizitkou, která nás dále prodává. Proto je pro nás otázka kvality něčím, kde nejsou možné jakékoliv kompromisy.
3.Design a použitelnost.Dobře víme, že o úspěchu našich produktů nakonec rozhoduje to, jak je přijmou samotní uživatelé. Kvalitní a funkční design, uživatelská přívětivost, intuitivní a snadné ovládání jsou faktory, které jsou při používání aplikací tím, co rozhoduje o úspěchu softwarového produktu v očích uživatelů. Design a použitelnost jsou proto pro nás alfou a omegou při navrhování a vývoji aplikací.
4.Příznivé ceny.Část naší společnosti tvoří mladí lidé, které eMan aktivně oslovuje již během jejich studia. Tento přístup nám umožňuje poskytovat služby za přijatelné ceny a současně udržovat vyvážený poměr mezi kreativitou a nadšením na jedné straně a zkušenostmi potřebnými v oblasti analýzy potřeb zákazníků a jejich následné realizace na straně druhé.
5.Rychlost a flexibilita.Velikost naší firmy nám umožňuje velmi pružně reagovat na poptávku a požadavky zákazníků. Nejsme nadnárodní kolos s tisíci zaměstnanců a bezpočtem byrokratických nařízení a složitých procesů.
6.Nejnovější technologie.Při navrhování, vývoji a provozování aplikací využíváme nejmodernější technologie. Nejnovější verze operačních systémů, HTML5, hybridní aplikace, QR kódy, NFC, mobilní platby, rozšířená realitu.
7.Komplexní řešení.Máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti dodávání komlexních řešení, v rámci kterých jsou integrovány mobilní aplikace, webové aplikace a například ještě aplikace pro Facebook. Nabízíme integrovaná řešení na klíč dle vašich požadavků.
8.Přidaná hodnota a efektivita.Zákazníkovi vždy nabízíme takové řešení, které mu s ohledem na stanovené cíle a rozpočet přinese skutečnou přidanou hodnotu. Každá koruna investovaná do návrhu, vývoje a následného provozu musí být dobře investovanou korunou.
9.Osobní přístup.Pevně věříme tomu, že lidský, přátelský a osobní přístup k zákazníkovi je jedním z hlavních faktorů, které rozhodují o úspěchu vzájemné spolupráce. Vstřícná komunikace, ochota a flexibilta jsou, jak věříme, naší silnou devizou.
10.Vždy něco navíc.Naším cílem je nabídnout zákazníkovi vždy něco navíc. Náš vzájemný vztah není jen o návrhu a vývoji aplikace. Na každý realizovaný projekt se díváme v rámci širšího kontextu, snažíme se vidět možnosti dalšího vývoje.

Kariéra

My, eMani, doslova žijeme světem mobilních aplikací a mobilních technologií. Každý z nás se podílí na tvorbě těch nejlepších mobilních aplikací, které získaly celou řadu ocenění. Každý z nás chce být průkopníkem v novém a neuvěřitelně dynamickém oboru.

Aktuálně hledáme nové kolegy na tyto pozice:

UX Designer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Projektový manažer
 (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Senior iOS Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
iOS Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Android Developer
 (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Xamarin Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Programátor Ruby on Rails (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Windows Phone Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Konfigurační manažer – junior (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
SysAdmin & DevOps engineer (Praha, Plzeň) NOVÉ

Stáže

Chcete získat praktické zkušenosti a potřebnou praxi u předního hráče na trhu?

Stáže nabízíme studentům, absolventům a dalším nadšencům po mobilní technologie. Délka stáže je minimálně jeden měsíc. Úspěšným absolventům stáže rádi nabídneme možnost další spolupráce.

iOS Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Android Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Tester (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Digital Marketing Specialist (Praha, Plzeň, Hradec Králové)

Sledujte nás

Kontakt

+420 222 202 222
info@eman.cz

Sídlo a hlavní kancelář:
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7

Pobočka Hradec Králové:
Šimkova 1224/2B
500 03 Hradec Králové

Pobočka Plzeň:
Teslova 1266/7
301 00 Plzeň

Pobočka Mladá Boleslav:
Palackého 267
293 01 Mladá Boleslav