O nás | eMan

O nás

Svět mobilních aplikací, mobilních webů a mobilních technologií nás fascinuje. A proto nás baví tento svět spoluvytvářet.

V eManu rozumíme chytrým zařízením. Umíme vymyslet a realizovat jak šikovné mobilní nebo webové aplikace, tak i úplná softwarová řešení. Naše produkty denně používají miliony lidí.

Byli jsme čtyři, když jsme v roce 2010 eMan rozjeli. Od té doby dál rosteme a náš tým už dnes čítá téměř 100 lidí. Máme zastoupení jak v Evropě, tak i v Severní Americe. Jádro společnosti tvoří profesionálové s mnohaletou zkušeností v oblasti vývoje, provozu, zajištění jakosti, servisu informačních systémů i v oblasti marketingové komunikace. Disponujeme vlastními vývojáři, softwarovými architekty, business analytiky, testery, projektovými manažery, designery, UX specialisty i administrátory.

Služby


Co vám můžeme nabídnout

Jsme softwaroví specialisté. Vytváříme mobilní a responzivní weby včetně rozsáhlých korporátních řešení. Vyvíjíme a navrhujeme aplikace pro chytré chytrá auta, hodinky, brýle, náramky a další zařízení z kategorie nositelné elektroniky (wearables). Pro více informací se podívejte na kompletní přehled našich služeb nebo přehled realizovaných projektů.


Máme výsledky

Kvalita je pro nás zaklínadlem číslo jedna. Mobilní aplikace a další řešení z naší dílny přinášejí našim klientům nový byznys, publicitu a slaví úspěchy jak u koncových uživatelů, tak u porotců v řadě oborových soutěží. Aplikace ŠKODA OneApp například získala titul IT Projekt roku 2017. Přes naše door-to-door aplikace pak bylo uzavřeno už přes půl milionu smluv a každým dnem přibývají stovky dalších.

Naše práce


Reference


Naši klienti

Mezi naše klienty patří nejvýznamnější tuzemské i nadnárodní subjekty z mnoha oborů, jako jsou například pojišťovnictví (ČSOB, Allianz Pojišťovna, NN Pojišťovna, UNIQA pojišťovna, Česká pojišťovna, Česká spořitelna, ERV), průmysl (ŠKODA AUTO, Honeywell, Jablotron), energetika (E.ON, Bohemia Energy, MND, Pražská plynárenská), služby (Edenred, O2, Česká pošta, IDC, Linet, Autodesk, Letuška.cz), maloobchod (CZC.CZ, Rossmann), média (dTest), neziskové organizace a státní správa (Evropská Unie). Ucelený přehled našich zákazníků si můžete prohlédnout na stránce Reference.

mobile

2010

Vstup na trh

arrow

139 mil.

Obrat v roce 2017

members

100+

Členů týmu


check

70+

Realizovaných
projektů

award

30+

Získaných
ocenění

infinity
Nadšení do mobilních
technologií

 Mobilni-aplikace-roku-2011 mobilni_aplikace_roku__2012aplikace-roku-2013Mobilní aplikace roku 2014  Fenix-content-marketing zlata_koruna IEA2011  IEA2012 IEA2013__logo IEA14app-parade IT Projekt roku

Aplikace z naší dílny získaly celou řadu ocenění: Mobilní aplikace roku, WebTop100, Internet Effectiveness Awards, IT Projekt roku, Fénix content marketing, Nejlepší firemní aplikace na AppParade, Seznam Aplikace pro masy nebo Zlatá koruna.

Kompletní přehled získaných ocenění


Podporujeme akce, které jsou součástí celosvětového fenoménu TED

TEDxPrague_logo_color_cropped

Jsme partnerem vybraných oborových akcí

ms-fest-logo220px

unIT

EBEC Prague logo

Jsme členem sítě TUESDAY Business Network

logo_tuesday_business_network

Jsme členem asociace Asociace.BIZ

logo

Podporujeme sportovní aktivity Ztracené kobylky

hlavicka_jezek-v-kleci_2016_02

jh

Jiří Horyna

Managing Director & Co-Owner
icon_linkedin

janh

Jan Horyna

Sales Director & Co-Owner
icon_linkedin


mk

Michal Košek

Operation Director & Co-Owner
icon_linkedin

tc

Tomáš Čermák

Marketing Director & Co-Owner
icon_linkedinicon_twitter


eMan v médiích

ceska_televize-logoCesky-rozhlas-logo Mf_dnes_logo nova_tv_logo2015_e15_thirdlidove-noviny-logometro-denik-logo blesk-logo hn-logo-bigeuro-logo  Screenshot_1 marketingsalesmedia

Servis pro novináře

Na blogu

Nejnovější příspěvky

Náš Twitter

1.Zkušenosti a know-how.Máme rozsáhlé zkušenosti a know-how v oblasti navrhování, vývoje a provozování mobilních i webových aplikací. Jádro našeho týmu tvoří lidé, kteří mají více než desetileté zkušenosti v největších českých i nadnárodních ICT společnostech. Tuto skutečnost můžeme potvrdit řadou ocenění, které naše řešení získala.
2.Kvalita a dodržování standardů.Všem realizovaným projektům věnujeme maximální pozornost a péči. Každé naše dílo je totiž naší vizitkou, která nás dále prodává. Proto je pro nás otázka kvality něčím, kde nejsou možné jakékoliv kompromisy.
3.Design a použitelnost.Dobře víme, že o úspěchu našich produktů nakonec rozhoduje to, jak je přijmou samotní uživatelé. Kvalitní a funkční design, uživatelská přívětivost, intuitivní a snadné ovládání jsou faktory, které jsou při používání aplikací tím, co rozhoduje o úspěchu softwarového produktu v očích uživatelů. Design a použitelnost jsou proto pro nás alfou a omegou při navrhování a vývoji aplikací.
4.Příznivé ceny.Nejsme bezejmenný korporát, ale mladá a rychle rostoucí firma. To nám umožňuje flexibilně reagovat a poskytovat služby za přijatelné ceny. Současně se nám daří udržovat vyvážený poměr mezi kreativitou a nadšením na jedné straně a zkušenostmi potřebnými v oblasti analýzy potřeb zákazníků a jejich následné realizace na straně druhé.
5.Rychlost a flexibilita.Velikost naší firmy nám umožňuje velmi pružně reagovat na poptávku a požadavky zákazníků. Nejsme nadnárodní kolos s tisíci zaměstnanců a bezpočtem byrokratických nařízení a složitých procesů.
6.Nejnovější technologie.Při navrhování, vývoji a provozování řešení využíváme nejmodernější technologie. Nejnovější verze operačních systémů, internet věcí, rozšířenou a virtuální realitu, strojové učení nebo umělou inteligenci.
7.Komplexní řešení.Máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti dodávání komplexních řešení, v rámci kterých jsou integrovány mobilní aplikace, webové aplikace a vůbec aplikace pro auta a chytrá zařízení. Nabízíme integrovaná řešení na klíč dle vašich požadavků.
8.Přidaná hodnota a efektivita.Zákazníkovi vždy nabízíme takové řešení, které mu s ohledem na stanovené cíle a rozpočet přinese skutečnou přidanou hodnotu. Každá koruna investovaná do návrhu, vývoje a následného provozu musí být dobře investovanou korunou.
9.Osobní přístup.Pevně věříme tomu, že lidský, přátelský a osobní přístup k zákazníkovi je jedním z hlavních faktorů, které rozhodují o úspěchu vzájemné spolupráce. Vstřícná komunikace, ochota a flexibilta jsou, jak věříme, naší silnou devizou.
10.Vždy něco navíc.Naším cílem je nabídnout zákazníkovi vždy něco navíc. Náš vzájemný vztah není jen o návrhu a vývoji aplikace. Na každý realizovaný projekt se díváme v rámci širšího kontextu, snažíme se vidět možnosti dalšího vývoje.

Kariéra

My, eMani, doslova žijeme světem mobilních aplikací a mobilních technologií. Každý z nás se podílí na tvorbě těch nejlepších mobilních aplikací, které získaly celou řadu ocenění. Každý z nás chce být průkopníkem v novém a neuvěřitelně dynamickém oboru.

Aktuálně hledáme nové kolegy na tyto pozice:

UX Designer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Projektový manažer
 (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Senior iOS Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
iOS Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Android Developer
 (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Xamarin Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Programátor Ruby on Rails (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Windows Phone Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Konfigurační manažer – junior (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
SysAdmin & DevOps engineer (Praha, Plzeň) NOVÉ

Stáže

Chcete získat praktické zkušenosti a potřebnou praxi u předního hráče na trhu?

Stáže nabízíme studentům, absolventům a dalším nadšencům po mobilní technologie. Délka stáže je minimálně jeden měsíc. Úspěšným absolventům stáže rádi nabídneme možnost další spolupráce.

iOS Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Android Developer (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Tester (Praha, Plzeň, Hradec Králové)
Digital Marketing Specialist (Praha, Plzeň, Hradec Králové)

Sledujte nás

Kontakt

EMAN EUROPE
eMan s r.o.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Czech Republic

+420 222 202 222
info@emanprague.com

EMAN NORTH AMERICA
eMan Solutions LLC.
Tower Executive Suites
19901 Southwest Fwy
Sugar Land, TX 77479

United States of America

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com