Vše | eMan

eMan Blog

Oznámení výsledků rozhodnutí valné hromady 2022 společnosti eMan a.s. mimo zasedání valné hromady (rozhodování per rollam)

Tomáš Čermák

Letošní valná hromada společnosti eMan a.s. probíhala formou mimo zasedání valné hromady - tzv. per rollam. Akcionáři zaslali svá rozhodnutí k návrhům rozhodnutí valné hromady v písemné formě. Nyní vám přinášíme oznámení výsledků hlasování.

ČTĚTE DÁL

Humans of eMan: Cyril Černý a Petr Ulrych

Šimon Halamásek

Seznamte se s tandemem kolegů, kteří jsou nepostradatelnou páteří našeho supportního oddělení – Cyrilem a Petrem.

ČTĚTE DÁL

Valná hromada společnosti 2022

Tomáš Čermák

Valná hromada společnosti eMan a.s. proběhne formou mimo zasedání valné hromady - tzv. per rollam, v rámci kterého akcionáři zasílají své vyjádření k návrhům rozhodnutí valné hromady v písemné formě.

ČTĚTE DÁL

Android Automotive OS očima vývojáře

Branislav Štupák

Jak vypadá infotainment od Googlu pod kapotou a jaká budoucnost čeká naše automobily se zamýšlí náš full-stack developer Braňo Štupák.

ČTĚTE DÁL

Oznámení o záměru rozhodování valné hromady společnosti eMan a.s. mimo zasedání valné hromady (rozhodování PER ROLLAM)

Tomáš Čermák

.

ČTĚTE DÁL

Tuzemští vývojáři eMan zvýšili svůj obrat na 224 milionů korun [TISKOVÁ ZPRÁVA]

Regina Záhejská

Softwarový dům eMan zvýšil meziroční obrat o 28 procent, a dosáhl tak nejlepších výsledků v historii. Pro rok 2022 plánuje zvýšit výnosy na 260 milionů korun.

ČTĚTE DÁL

eMan na START Day 2022

Regina Záhejská

Po půl roce přichází Pražská burza cenných papírů se svou každoroční jarní akcí START Day 2022. 

ČTĚTE DÁL

AAVIT prvním českým členem DIGITALEUROPE [TISKOVÁ ZPRÁVA]

Regina Záhejská

Asociace pro aplikovaný výzkum v IT (AAVIT) se k 1. březnu stala prvním českým členem evropské platformy DIGITALEUROPE. Ta je tvořena národními obchodními a oborovými asociacemi a špičkovými firmami s globálním významem.

ČTĚTE DÁL

Novým technickým ředitelem eManu je Pavel Kalný. Zaměří se na umělou inteligenci a blockchainové technologie [TISKOVÁ ZPRÁVA]

Regina Záhejská

Novou posilou pro pražský softwarový dům eMan je od začátku března Pavel Kalný. Na starosti má technologickou oblast, kde na postu CTO (technický ředitel) vystřídá Jiřího Pecha. Kromě koordinace jednotlivých týmů bude jeho agendou prosazovat inovativní přístup k moderním technologiím stejně jako pomáhat klientům ve vyhledávání nových příležitostí k digitalizaci.

ČTĚTE DÁL

Mnichov 2.0

Jiří Horyna

Včera jsem měl pro mě tu čest psát úvodní slovo do ročenky eMana k uplynulému roku. Ať jsem chtěl sebevíc se věnovat tomu, co se ode mě a naší ročenky očekává, tj. shrnutí uplynulého roku, měl jsem pod vlivem toho, co se děje ve světě kolem nás, problém, komentovat „jen“ naše výsledky. Potom, co se dnes ráno stalo na Ukrajině, však cítím obrovskou potřebu se k dané události vyjádřit a věřím, že tento názor sdílí i mí kolegové z managementu firmy a doufám, že s tím budete souhlasit i vy. Začnu trochu šířeji a osobněji, ale snad mě omluvíte.

ČTĚTE DÁL