Služby | eMan

Služby

Poradíme a pomůžeme vám s digitální transformací. Dodáme to správné řešení na míru vašim potřebám, od mobilních a webových aplikací přes aplikace pro auta a jiná chytrá zařízení až po komplexní integrovaný software.

VÝVOJ MOBILNÍCH APLIKACÍ

Další krok pro váš business můžou být právě mobilní aplikace. Zprostředkovávat služby či prodej přes smartphone nebo tablet vás přiblíží zákazníkům a urychlí související procesy.
ZJISTĚTE VÍC

WEBY A WEBOVÉ APLIKACE

Přizpůsobte svůj web moderním nárokům. Víc uživatelů si vaše stránky prohlédne na mobilním zařízení než na počítači. A to je třeba vzít v úvahu.
ZJISTĚTE VÍC

KONZULTAČNÍ SLUŽBY

Zavádějte chytré technologie chytře. Naši experti vám poradí s implementací mobilních technologií a pomůžou vám s projektovým řízením. Taky vám rádi půjčíme schopné IT odborníky.
ZJISTĚTE VÍC

INTEGROVANÁ ŘEŠENÍ

Zjednodušte si život a převeďte složité procesy do efektivního komplexního softwaru. Vyberte si z našich řešení na klíč, nebo společně vytvoříme propojený sofistikovaný systém.
ZJISTĚTE VÍC

BIOMETRICKÉ PODPISY

Zbavte se papírování a řešte všechny dokumenty elektronicky. Biometrické podpisy dle platné legislativy plně nahrazují vlastnoruční podpisy a šetří jak finance, tak čas.
ZJISTĚTE VÍC

MOBILE DEVICE MANAGEMENT

Vyřešte snadno a jednou provždy správu mobilních telefonů a tabletů ve své organizaci. Hromadná správa mobilních zařízení znamená vyšší bezpečnost, úspory i efektivitu.
ZJISTĚTE VÍC

OSTATNÍ SLUŽBY

Vylepšete design své aplikace či webu, získejte spolehlivého provozovatele nebo nechejte zaškolit zodpovědné osoby. I s tím vám rádi pomůžeme.
ZJISTĚTE VÍC

PRODUKTOVÉ ŘEŠENÍ

eMan Zákaznický portál

Potřebujete efektivně a rychle komunikovat s vašimi zákazníky? Máme hotové řešení eMan Zákaznický portál. Vaši zákazníci získají pohodlný přístup k fakturám a platbám, nastavení služeb nebo k elektronickému uzavírání smluv.
ZJISTĚTE VÍC

EMAN EUROPE

eMan a.s.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com