Služby

Ať už přemýšlíte nad mobilní aplikací nebo komplexním integrovaný softwarem, navrhneme vám řešení přesně podle potřeb vašeho podnikání. S námi se v digitálním světě neztratíte.

Vývoj mobilních aplikací

Přibližte se svým zákazníkům s aplikací pro chytrý telefon, tablet nebo další smart zařízení. Společně identifikujeme vhodnou příležitost pro integraci mobilního řešení do vašeho podnikání a vývoj kompletního produktu už můžete nechat na nás.

Vývoj webových aplikací

Přizpůsobte svůj web moderním nárokům. Do funkční a optimalizované webové aplikace se budou vaši zákazníci rádi vracet, ať už jde o mikrostránku nebo robustní zákaznický portál.

UI & UX design

O úspěchu služby často rozhoduje kvalita designu a jeho použitelnost. Nenechávejte věci náhodě a projděte s námi celý design proces od návrhu až po uživatelské testování.

Podpora a servis

Potřebujete s něčím poradit? Chcete implementované řešení nějak rozšířit? Žádný problém. Poskytneme vám podporu a servis, na které se budete moci spolehnout.

Outsourcing IT specialistů

Když už nabízíte skvělou službu, potřebujete i kvalitní tým. Pomůžeme vám vykrýt chybějící kapacity tak, aby vás nedostatek lidských zdrojů nebrzdil v realizaci vašich plánů.

Consulting

Máme expertní znalosti a sledujeme nejnovější trendy nejen v oblasti technologií – a o vše bychom se s vámi rádi podělili. Představte nám svou vizi a společně najdeme způsob, jak jí dosáhnout.

Další služby

Když už nabízíte skvělou službu, potřebujete i kvalitní tým. Pomůžeme vám vykrýt chybějící kapacity tak, aby vás nedostatek lidských zdrojů nebrzdil v realizaci vašich plánů.

Vyřešte snadno a jednou provždy správu mobilních telefonů a tabletů ve své organizaci. Hromadná správa mobilních zařízení znamená vyšší bezpečnost, úspory i efektivitu.

Pojďme si popovídat

Máte otázky? Chcete se pustit do nového projektu?

Ozveme se vám obratem. Pokud raději telefonujete, jsme vám k dispozici na +420 222 202 222.