Vývoj mobilních aplikací

Mobilní aplikace změnily způsob, jakým lidé interagují s okolním světem. Využijte jejich potenciál naplno i vy ve svém podnikání.

Využijte potenciál chytrých zařízení

Aplikace jsou všude kolem nás – v chytrých telefonech, tabletech, hodinkách, automobilech a dalších smart zařízeních. Vhodně zvolená platforma vás přiblíží stávajícím zákazníkům, lépe odhadnete potřeby nových, a otevřete tak svůj potenciál k dalšímu růstu.

Nechte to na nás

Nepotřebujete vědět, jak se mobilní aplikace staví, ani mít přesnou představu, co by měla umět. Od toho tu jsme my. Společně se sejdeme, probereme vaše nápady a navrhneme konkrétní řešení.

Buďte o krok před ostatními

Rozšířená realita? Google Pay? IoT? Nové technologické trendy neustále sledujeme. Vy si tak můžete být jisti, že do rukou dostanete perfektní produkt, s nímž budete připraveni na budoucí výzvy vašeho podnikání.

Jste v dobrých rukou

Máme za sebou více než 10 let zkušeností a kompetence napříč celým procesem vývoje mobilních aplikací – od vývoje přes design až po testování a provoz. Myslíme na všechno, abyste nic nemuseli řešit.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Nezáleží na tom, jak velké jsou vaše plány. Dokážeme se jim přizpůsobit a proměnit je ve funkční aplikaci. Stejně jako v těchto případech:

NAŠE VÝSLEDKY
MLUVÍ ZA NÁS

Odvádíme dobrou práci a jsme rádi, že ji kladně hodnotí nejen klienti, ale i porotci v oborových soutěžích. Můžeme se tak pochlubit řadou ocenění.

Co vás čeká

Typický průběh vývoje má 4 kroky: plánování, analýza a design, vývoj a distribuce a nakonec servis. Vyvíjíme agilně, protože pak máte možnost cokoliv změnit v průběhu a samozřejmě to s sebou nese nižší rizika.

Pojďme si popovídat

Přemýšlíte nad mobilní aplikací? Chcete se jenom na něco zeptat?

Ozveme se vám obratem. Pokud raději telefonujete, jsme vám k dispozici na +420 222 202 222.