Vývoj mobilních aplikací | eMan

Vývoj mobilních aplikací

Další krok pro váš business můžou být právě mobilní aplikace. Zprostředkovávat služby či prodej přes smartphone nebo tablet vás přiblíží zákazníkům a urychlí související procesy.

Mobilní aplikace

Navrhujeme a vyvíjíme nejúspěšnější mobilní aplikace pro Android a iOS. Appky vytváříme pro chytré mobilní telefony, tablety a další chytrá zařízení (auta, hodinky, brýle, …).

Vyznáme se v trendech a nebojíme se je použít.
Umíme aplikace využívající rozšířenou realitu (Augmented Reality), Google Pay, internet věcí (Internet of Things) a další vychytávky.
Poskytujeme 360° službu.
Kromě samotného vývoje zajišťujeme i provoz serverových částí, servis, integraci s jinými IT systémy apod.
Klademe maximální důraz na kvalitu našich aplikací.
Dokonalý design, jednoduché ovládání a použitelnost (UX), rychlost. I díky těmto ingrediencím jsou naše aplikace tak úspěšné.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Máme zkušenosti s vývojem malých aplikací i velmi rozsáhlých korporátních řešení. Mezi naše realizované projekty patří například mobilní bankovnictví, mobilní pojištění, inventarizace nebo aplikace do aut.

mobilni aplikace priklad

PŘESVĚDČTE SE SAMI

Naše výsledky mluví za nás

Odvádíme dobrou práci a jsme rádi, že ji kladně hodnotí nejen klienti, ale i porotci v oborových soutěžích. Můžeme se tak pochlubit řadou ocenění.

Prohlédněte si všechna

Jak pracujeme

Typický průběh vývoje má 4 kroky: plánování, analýza a design, vývoj a distribuce a nakonec servis. Vyvíjíme agilně, protože pak máte možnost cokoliv změnit v průběhu a samozřejmě to s sebou nese nižší rizika. Pro řízení projektů používáme vlastní systém a při vývoji pracujeme s těmi nejnovějšími technologiemi.

Nakoukněte pod pokličku

EMAN EUROPE

eMan a.s.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com