Společnost eMan získala prestižní certifikaci TISAX [TISKOVÁ ZPRÁVA]

Pražský softwarový dům eMan obdržel bezpečnostní certifikaci TISAX. Certifikace pro bezpečné uchování i výměnu dat je mezi předními dodavateli v automotive průmyslu vnímána jako punc kvality.

Společnost eMan obdržela jako jedna z hrstky tuzemských firem certifikaci TISAX. Systém TISAX je mezinárodně uznáván výrobci a dodavateli v automobilovém průmyslu. Zajišťuje vzájemnou výměnu a mechanismus hodnocení bezpečnosti informací napříč dodavatelským řetězcem.

„Spolupráce se společnostmi v automobilovém průmyslu tvoří důležitou část naší práce. Skutečnost, že eMan prošel přísným hodnocením TISAX, jasně reflektuje naše priority. S rostoucími nároky na kyberbezpečnost jsou právě tyto kroky klíčové,“ informuje CEO společnosti eMan, Michal Košek.

„Dennodenně zpracováváme citlivé informace našich klientů. Pokud nejsou tato cenná data účinně chráněna, může při jejich výměně dojít k manipulacím nebo dokonce ke krádežím obchodních tajemství. Nejvyšší úroveň zabezpečení by tak měla být pro firmy prioritou,“ dodává CTO společnosti eMan Pavel Kalný.

Ke stažení zde: Tisková zpráva – Společnost eMan získala prestižní certifikaci TISAX (.docx, 3 MB)

Regina Záhejská
Marketing Specialist

RSS