Pilsner Stories | eMan
Pilsner Stories thumbnail

Pilsner Stories

Unikátní aplikace formou rozšířené reality v několika krátkých příbězích přiblíží, jaké byly začátky výroby piva dnes již světoznámé značky Pilsner Urquell.

Realizace:

2011–2013

Promo_grafika_Pilsner_Stories

Američtí milovníci piva mohou prostřednictvím mobilní aplikace Pilsner Stories objevovat tajemství spojená s historií výroby zlatavého moku v Plzni. Aplikace jim formou rozšířené reality v několika krátkých příbězích přiblíží, jaké byly začátky výroby piva dnes již světoznámé značky Pilsner Urquell.

Interaktivní příběhy se rozehrají jakoby přímo na stole, na pivním tácku. O zábavu a nevšední zážitek v restauraci při posezení s přáteli tak bude určitě postaráno. Stačí spustit aplikaci Pilsner Stories a namířit objektiv mobilního telefonu nebo tabletu na pivní tácek.

Aplikace byla vyvinuta pro firmu SABMiller, která je vlastníkem Plzeňského Prazdroje.

Příznivci značky Pilsner Urquell v USA si mohou aplikaci Pilsner Stories do svých zařízení s operačním systémem iOS zdarma stáhnout z App Storu. K dispozici jsou verze pro iPhone i iPad. Příběhy se v aplikaci spustí pouze po namíření iPhonu nebo iPadu na speciální pivní tácek.

Pivní tácek, se kterým pracuje aplikace Pilsner Stories:

EMAN EUROPE

eMan a.s.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com