Integrovaná řešení | eMan

Integrovaná řešení

Zjednodušte si život a převeďte složité procesy do efektivního komplexního softwaru. Vyberte si z našich řešení na klíč, nebo společně vytvoříme propojený sofistikovaný systém.

Integrovaná řešení

Dodáváme rozsáhlá řešení v oblasti informačních technologií. Mobilní aplikace, webové aplikace, serverové součásti, propojení na sociální sítě, hardware, provoz a servis. Vše od Appek až po Železo (tedy hardware).

Vytvoříme vám řešení na klíč.
Může se jednat třeba o komplexní mobilní aplikace a webové aplikace, propojení se sociálními sítěmi nebo serverové součásti včetně následného provozu a servisu.

Realizujeme sofistikovaná řešení složená z mnoha komponent.
Typicky například z mobilní aplikace, webové aplikace a backendové části. Prostřednictvím našich partnerů zajišťujeme rovněž kompletní dodávku hardware (smartphony, tablety, servery a další zařízení).

Poskytujeme 360° službu.
Zajistíme provoz (na našich vlastních serverech nebo v cloudu) a servis. Naše řešení splňují nejvyšší nároky na bezpečnost, kvalitu a spolehlivost v rámci provozu (SLA).

Vyznáme se v trendech a nebojíme se je použít.
Umíme integrovat mobilní platby, šifrování, rozeznávání textu v obrazu (OCR), rozšířenou realitu (augmented reality) a další inovativní technologie

Klademe maximální důraz na kvalitu našich řešení.
Dokonalý design, jednoduché ovládání a použitelnost (UX), rychlost. I díky těmto ingrediencím jsou naše řešení tak úspěšná.

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Máme zkušenosti s vytvářením rozsáhlých řešení pro velké korporace jako jsou pojišťovny, distributoři energie nebo průmyslové podniky.
PŘESVĚDČTE SE SAMI
integrovana reseni priklad

Naše výsledky mluví za nás

Odvádíme dobrou práci a jsme rádi, že ji kladně hodnotí nejen klienti, ale i porotci v oborových soutěžích. Můžeme se tak pochlubit řadou ocenění.


Prohlédněte si všechna

Jak pracujeme

Typický průběh vývoje má 4 kroky: plánování, analýza a design, vývoj a distribuce a nakonec servis. Vyvíjíme agilně, protože pak máte možnost cokoliv změnit v průběhu a samozřejmě to s sebou nese nižší rizika. Pro řízení projektů používáme vlastní systém a při vývoji pracujeme s těmi nejnovějšími technologiemi.

Nakoukněte pod pokličku

EMAN EUROPE

eMan a.s.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com