Aplikace Pojišťovna, Praha a Rossmann CZ zvítězily v soutěžích IT Projekt roku 2013 a Fénix content marketing | eMan

Aplikace Pojišťovna, Praha a Rossmann CZ zvítězily v soutěžích IT Projekt roku 2013 a Fénix content marketing

Třináctý únor byl pro aplikace od eMana šťastným dnem. Mobilní aplikace Pojišťovna a Praha si ze soutěže IT Projekt roku odnesly nejvyšší ocenění. V prvním ročníku soutěže Fénix content marketing aplikace Rossmann CZ získala první místo v kategorii mobilní aplikace.

Soutěž IT Projekt roku již od roku 2003 pořádá Česká asociace manažerů informačních technologií (CACIO). V letošním ročníku eMan v silné konkurenci dalších soutěžních projektů dosáhl mimořádného úspěchu. Mobilní aplikace Pojišťovna a Praha, které jsme vyvinuli pro Českou pojišťovnu a Magistrát hl. města Prahy, získaly dva z celkem tří udělených titulů IT Projekt roku. V minulých ročnících se do finále soutěže probojovaly naše aplikace eDatart a Taxi Agent.

V prvním ročníku oborové soutěže Fénix content marketing zabodovala naše aplikace Rossmann CZ, když v kategorií mobilní aplikace získala zlatou příčku. Soutěž hodnotí firemní publikace, profily, katalogy, mobilní aplikace a webové prezentace. Kompletní výsledky a fotografie ze slavnostního vyhlašování výsledků zveřejnil Médiář.cz.

Rossmann_Fenix

Tomáš Čermák
Tomáš Čermák
eMan CMO & Co-Founder

EMAN EUROPE

eMan a.s.
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7
Česká republika

Zobrazit na mapě

+420 222 202 222
info@eman.cz

EMAN NORTH AMERICA

eMan Solutions LLC
The Cannon Houston
1334 Brittmoore Rd
Houston, TX 77043
United States of America
Zobrazit na mapě

+1 (346) 232 2867
hello@emanglobal.com