Mobilní aplikace Moje Evropská - cestovní pojištění | eMan
Mobilní aplikace Moje Evropská – cestovní pojištění

Mobilní aplikace Moje Evropská – cestovní pojištění

Mobilní aplikace jsou oblíbeným společníkem mnoha cestovatelů. S aplikací od ERV Evropské pojišťovny v kapse vás na cestách jen tak něco nezaskočí.

Realizace:

2015

Mobilní aplikace Moje Evropská - cestovní pojištění

Klientům ERV Evropské pojišťovny appka nabídne elektronickou verzi kartičky se základními údaji o pojištění. Dále lze využívat například volání asistenční služby, aktualizovaný seznam rizikových oblastí, rady na cesty do zahraničí, dokumenty související s pojistkou a zjednodušené pojistné podmínky formou otázek a odpovědí. Zákazníci, kteří mají zakoupené celoroční pojištění MultiTrip, v aplikaci najdou údaje o rozsahu pojištění a pojištění dalších rodinných příslušníků.

Aplikaci je možné používat i tehdy, pokud u ERV Evropské pojišťovny nejste pojištěni. I bez registrace pojištění je možné využívat tzv. trezor dokumentů, volání na asistenci nebo rady pro cesty do zahraničí. Trezor dokumentů slouží jako bezpečné úložiště pro cenné dokumenty, jako jsou například kopie či fotky cestovních dokladů, letenek nebo účtů z nemocnice (fotky se kvůli bezpečnosti nezobrazují v klasické galerii telefonu).

 

google_play_icon app_store_icon

Sledujte nás

Kontakt

+420 222 202 222
info@eman.cz

Sídlo a hlavní kancelář:
U Pergamenky 1145/12
170 00 Praha 7

Pobočka Hradec Králové:
Šimkova 1224/2B
500 03 Hradec Králové

Pobočka Plzeň:
Teslova 1266/7
301 00 Plzeň

Pobočka Mladá Boleslav:
Palackého 267
293 01 Mladá Boleslav